• 1
    „Každý člověk má dvojí vychování - jedno, jehož se mu dostává od jiných a druhé, důležitější, které si dává sám.“ — Edward Gibbon

VEČÍRKY VE VELKÉM STYLU NA MÍSTECH, KAM SE BĚŽNĚ NEPODÍVÁTE

Spolupráce ICP Communication a TravelDesignu

  • Na našich akcích jsou vždy výjimeční a významní hosté.
  • Vybíráme speciální místa, kde se buď zatím žádná akce nekonala nebo se jedná o prostor, který není běžně přístupný veřejnosti.
  • Kromě klasických velkých akcí pořádáme i privátní kulturní akce menšího formátu. Kdo by rád neviděl výstavu nebo různé historické budovy, které jsou běžně plné lidí, prázdné a otevřené jen pro pár hostů a s komentářem odborníka.
  • Každá akce má své téma.
  • Podávají se vynikající francouzská vína, která vybírá sommeliér David Kuchař.

Kvalitní víno a velké formáty na našich akcích nikdy nechybí.

img:1.jpgDIAMANTOVÉ APARTMÁ V OBECNÍM DOMĚ

Tento prostor dříve sloužil jako apartmá, kde přespávali světoví dirigenti. Jedná se o nejvyšší patro v této nádherné secesní budově s výhledem na Pražský hrad, na stropě můžete vidět ocelové konstrukce, které drží samotnou střechu Obecního domu.

 

STŘECHA RUDOLFINA

Při pohledu z oken Filozofické fakulty jsme se jednou podívali na střešní terasu Rudolfina a řekli si. že tady musíme udělat akci. Na tento večírek jsme museli zajistit zábor a objednat jeřáb, který nám vytáhl několik tun materiálu do výšky 33 m. Večer akce nám sice vyšlo nádherné počasí, ale během příprav foukal silný vítr a nebylo snadné v této výšce manipulovat mezi historickými sochami zdobícími terasu, které v nevelkých rozestupech lemují celý obvod horní části budovy. Na této terase jsou navíc chovány včely, což bylo celkem náročné pro catering.

img:2.jpgHORNÍ TERASA NÁRODNÍHO DIVADLA

Opět terasa s nádherným výhledem na Pražský hrad. Celkem přišlo kolem 100 hostů. Jedním z partnerů této akce se stala společnost Moser, pro jsme na akci měli rytce, který na sklenice hostům vyryl na přání jméno nebo iniciály. Sklenice od Moseru si hosté mohli odnést domu. Atmosféru večera doplnila umělecká díla od Achie

KOPULE NÁRODNÍHO MUZEA

Akce v kopuli po celkové rekonstrukci muzea. Partnerem akce byla společnost Loro Piana. Jednalo se o menší akci pro pouze 30 vybraných hostů.

img:l3-icp-cp-03-1-1.png
img:l3-icp-group-03-1-1.png
img:logo-dbk-barvy.jpg
img:clen-hkcr.jpeg
img:dejme-detem-sanci.jpg
img:td.jpg